crosssearch

Absolute Sanctuary

Thajsko, Ko Samui

Hotel je vhodný pro návštěvníky toužící po kompletní očistě těla i mysli, odpočinku a relaxaci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel Absolute Sanctuary & Yoga Center je světově proslulým prvotřídním wellness centrem nacházejícím se v tropickém ráji na ostrově Koh Samui. Pokud se rozhodnete pro pobyt v tomto hotelu, rozhodně nebudete litovat. Využít můžete efektivních detoxikačních programů, lekcí jógy a jiných zkrášlujících a relaxačních procedur.

Poloha

Nachází se na východním pobřeží ostrova Koh Samui asi 10 minut od letiště Samui, ze kterého létají přímé lety do Bangkoku, Singapuru či Hong Kongu.

Vybavení

Hotel nabízí lázeňské procedury prvotřídní kvality. Vyzkoušet můžete lázeňské léčebné terapie, detoxikační programy, lekce jógy, relaxační procedury a masáže. K dispozici jsou čtyři klimatizované masážní pokoje, bazén a parní lázně. Pro kompletní očistu těla jsou pro Vás připravovány pokrmy z organických plodin či stoprocentní čerstvé džusy v místním juice baru. Resort je vhodný i pro vegetariány. Odpočinout si můžete i v místním minikině, ve kterém můžete shlédnout programy o zdravém životním stylu či normální filmy. Mezi další vybavení patří přístup na internet či 24 hodinová recepce.

Zábava

Hotel je uznávaným wellness centrem. K dispozici jsou Vám čtyři masážní pokoje a pavilon pod širým nebem, který se zaměřuje na tradiční thajské masáže. Mezi procedury, které můžete vyzkoušet, patří švédské masáže, detoxikační masáže, procedury využívající tropických plodů, obličejové masáže proti vráskám, thajské bylinné peelingy pro tělo i obličej či kávové zábaly.

Ubytování

Ubytovat se můžete v 38 krásných klimatizovaných pokojích, které najdete v pěti dvoupodlažních budovách v marockém stylu. Vybrat si můžete ze suit, deluxe pokojů či pokojů superior. Pokojové balkóny mají úchvatný výhled na Thajský záliv. Součástí vybavení pokojů je obrovská postel, mini lednice, telefon, sejf, fén atd. K dispozici je Vám 24 hodinový pokojový servis.

Stravování

Pokrmy z organických plodin nejvyšší kvality, vegetariánská strava, juice bar.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000