crosssearch

Srilanta

Thajsko, Ko Lanta

Romantické prostředí, které svádí k odpočinku a relaxaci.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Romantický resort Srilanta, který se nachází na nádherné pláži obklopené tropickým pralesem, Vám umožní vychutnat si plnými doušky útěk z každodenní reality. Užijete si luxusní, ale zároveň i velmi přátelské a pohostinné prostředí.

Poloha

Ostrov Koh Lanta se nachází přibližně 70 km jižně od města Krabi, které je centrem regionu. Hotel Srí Lanta je umístěn na západním pobřeží ostrova Koh Lanta přímo na Klongnin Beach.

Vybavení

Bazény, plážový bar, úžasné lázně Sri Spa´s, kavárna Golden Leaf Cafe, internet, TV, obchod, informace ohledně výletů.

Zábava

Ranní jóga, výlety po ostrově na kole, motorce či džípu, turistika v džungli, šnorchlování, potápění, jízda na kajaku.

Pláž

Bílá písčitá.

Ubytování

V resortu se nachází plážový dům a 49 vil s výhledem do zahrad či na pohoří. Každá z vil je obklopena tropickou vegetací. Minimalistický styl s přírodním nábytkem je v harmonii s okolním prostředím a umožní Vám poznat tradiční thajské bydlení. Vily jsou rozděleny do třech kategorií - Cottage, Veranda (součástí je i balkón) a Star Path vily s verandou a vanou pod širým nebem. Plážový dům je úžasný dvoupatrový dům nabízející dva typy ubytování - každý je vybaven dvěma ložnicemi, kuchyní a obývacím pokojem.

Stravování

Návštěvníci si pochutnají na rozmanitém výběru tradiční thajské ale i mezinárodní kuchyně v unikátní Surya Chandra Restaurant, která je postavena téměř výhradně ze dřeva. Součástí její konstrukce jsou živé stromy podpírající střechu. Z restaurace je také nádherný výhled na moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000