crosssearch

Chai Chet Bungalow

Thajsko, Ko Chang (zobrazit na mapě) mapa

Tento resort se nachází na pláži Klong Prao a je situován do malebného palmového háje v blízkosti vodopádu, tudíž je zde i v největších vedrech příjemné klima.Příjemný jednodušší resort leží na skalnatém mysu Chai Chet, vybíhajícím z pláže Klong Prao.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný jednodušší resort leží na skalnatém mysu Chai Chet, vybíhajícím z pláže Klong Prao. Resort sestává z bungalovů s klimatizací, jakož i pokojů v hotelové budově (za příplatek). Celkem je v hotelu 40 pokojů.

Poloha hotelu

Tento resort se nachází na pláži Klong Prao a je situován do malebného palmového háje v blízkosti vodopádu, tudíž je zde i v největších vedrech příjemné klima. Vybavení: Restaurace s vynikající thajskou a evropskou kuchyní. Koh Chang nabízí množství aktivit od lenošení na překrásné Chai Chet pláží až po treky na vodopády a ostrovní džungli. Sportovním nadšencům nabízí výlety na lodi, šnorchlování, potápění nebo kajaking. Možnost pronájmu sálu s Karaoke a konferenčního sálu

Ubytování

Pěkné bungalovy s ventilátorem nebo klimatizací (za příplatek), koupelna s toaletou, venkovní terasa. 57 bungalovů s klimatizací a 15 s větrákem. Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

snídaně.

Pláž

písčitá.

Sport a zábava

Potápění, šnorchlování, půjčovna kajaků

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000