crosssearch

The Sarojin

Thajsko, Khao Lak

Hotel je situován v zahradách s přímým přístupem k 11km bílé pláži, jen hodinu cesty od mezinárodního letiště v Phuketu, v Khao Lak v Thajsk. Je obklopen pěti fanscinujícími národními parky, mezi něž patří i úžasné deštné pralesy Khao Lak a Khao Sok, stejně jako jeden z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je situován v zahradách s přímým přístupem k 11km bílé pláži, jen hodinu cesty od mezinárodního letiště v Phuketu, v Khao Lak v Thajsk. Je obklopen pěti fanscinujícími národními parky, mezi něž patří i úžasné deštné pralesy Khao Lak a Khao Sok, stejně jako jeden z největších ekosystémů kořenovníku na světě. Při návštěvě Sarojinu se Vám naskytne možnost poznat jedno z nejkrásnějších přírodních bohatstvích světa.

Vybavení hotelu

Samozřejmě zde nemohou chybět lázně, nabízející nepřebernou škálu terapií osvěžujících tělo i mysl. Ukryté mezi kořenovníky, v jádru resortu, vytváří atmosféru téměr posvátné přírodní harmonie, poskytující psychické i fyzické uvlonění svým návštěníkům. Starodávné terapie a masérské techniky se zde kombinují s modeními standardy tak, aby docílily nejvyššího stupně relaxace.Dále zde můžete svůj čas využít také rozličnými aktivitami, které resort nabízí. Je Vám k dispozici obrovský centrální bazén, jacuzzi salónek, fitness centrum, hřiště na kroket, petanque, horská kola, vodní sporty, knihovna, butik, přístup k internetu a mnohé další. Nedaleko se také nacházejí tři 18-ti jamková golfová hřiště a také tenisové kurty. Z dalších aktivit pro dobrodružené duše se Vám nabízí rafting, lezení po horách, hlubokomořské potápění ve vodách národních parků, které patří mezi nejúžasnější místa na světě, kam se sjíždějí mnozí příznivci potápění. Také se můžete naučit thajskému kulinářskému umění, oddat se rybaření nebo si zajet na jungle safari a to třeba i na slonovi.

Vybavení pokoje

Všech 56 residencí je rozloženo v 7 oddělených dvojdomcích. Všechny Vás pohostí soukromými zahradami a lehátky, nekonečností svých koupelen, vodopádovými sprchami, krásnými bazény poskytujícími skvělou relaxaci ve splynutí s okolní přírodou. Každá residence má soukromý vchod a je obklopena botanickým rájem místních zahrad, naplněných ovocem, bylinnými zahradami a rozličnými stromy a keři. Všechny residence jsou designovány tak, aby potěšily všechny Vaše smysly a dopřály Vám dokonalou relaxaci. Vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, královsky velkou postelí, luxusní prostornou koupelnou situovanou v zahradách, vodopádovými sprchami, stereo CD, TV a DVD, bezpečnostním trezorem, telefonem s přímou volbou, fénem, ovocnými koši, vodou, kávami a čajem, mlékem, chipsy a snacky, potěší i nejnáročněj­ší hosty.

Sport a zábava

lázně, centrální bazén, jacuzzi salónek, fitness centrum, hřiště na kroket, petanque, horská kola, vodní sporty, knihovna, butik, přístup k internetu a mnohé další. Nedaleko se také nacházejí tři 18-ti jamková golfová hřiště a také tenisové kurty. Z dalších aktivit pro dobrodružené duše se Vám nabízí rafting, lezení po horách, hlubokomořské potápění

Internetové stránky hotelu: www.sarojin.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000