crosssearch

Haadson Resort

Thajsko, Khao Lak

Několik kilometrů dlouhá písečná pláž se nachází před hotelem, od kterého je oddělena pouze místní klidnou komunikací. K dispozici je několik lehátek a slunečníků, plážové osušky zdarma. Hotel skládající se z přízemních a jednopatrových bungalovů v překrásné vzrostlé zahradě s...

Konečná cena za osobu od: 27 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel skládající se z přízemních a jednopatrových bungalovů v překrásné vzrostlé zahradě s lagunou se nachází v oblasti Khao Lak na pláži Bangsak Beach, 75 minut jízdy od letiště v Phuketu.

Vybavení: K vybavní hotelu patří hlavní restaurace, bar, kavárna, bazén, lázeňské centrum, internet, čistírna, půjčovna jízdních kol a motorek a malá knihovna. Jednou denně doprava do centra Khao Lak. V okolí hotelu se nachází několik menších restaurací s kvalitním jídlem za velmi výhodné ceny.

Ubytování: Standardně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), klimatizací, trezorem, telefonem, minibarem, TV se satelitním příjmem, vysoušečem vlasů. Většina pokojů má balkon nebo terasu.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Několik kilometrů dlouhá písečná pláž se nachází před hotelem, od kterého je oddělena pouze místní klidnou komunikací. K dispozici je několik lehátek a slunečníků, plážové osušky zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000