crosssearch

Luxusní resort u krásné písečné pláže s vynikajícími službami spa centra, vhodný pro náročnou klientelu. Resort s rozsáhlou tropickou zahradou se nachází v klidné poloze letoviska Hua Hin. Vzdálenost do centra Hua Hinu s obchůdky a restauracemi je cca 10 minut jízdy. Transfer...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění

Luxusní resort u krásné písečné pláže s vynikajícími službami spa centra, vhodný pro náročnou klientelu.

Poloha hotelu

Resort s rozsáhlou tropickou zahradou se nachází v klidné poloze letoviska Hua Hin. Vzdálenost do centra Hua Hinu s obchůdky a restauracemi je cca 10 minut jízdy. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 2 hodiny. Za příplatek je možné knihovat letecký transfer z Bangkoku (cca 45 minut).

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, směnárna, restaurace se středomořskou a mezinárodní kuchyní, restaurace u bazénu, velký bazén v tropické zahradě, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu za poplatek. Klientům ubytovaným v oddělené, privátní části Regency Club je k dispozici druhý bazén.

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné pláže se světlým jemným pískem. Hotelovým hostům jsou k dispozici osušky na pláž. Lehátka, slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování

Pokoje se nachází v několika třípatrových budovách, mají TV, rádio, telefon, možnost připojení k internetu, kávovar, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minibar, koupelnu/WC, trezor. Za příplatek je možné knihovat suity v oddělené části Regency Club.

Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě. Pokoje v prvním patře nemají možnost přistýlky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness. Tenis za poplatek. Cca 25 minut jízdy od hotelu se nachází několik golfových hřišť.

Zábava

Hotel pořádá 1x týdně thajský večer s ukázkami thajských tanců.

Pro děti

Hotel zajišťuje službu hlídání dětí.

Wellnes - SPA

V hotelu se nachází rozsáhlé luxusní Barai Spa centrum. K dispozici je 18 masážních místností, sauna, parní sauna, obchod a široká nabídka masáží a terapií. Klienti mohou knihovat také ubytování v Barai Suite, které mají privátní check-in, masáže a různé procedury mohou pak absolvovat přímo na pokoji.

Platební karty

EC/MC, AMEX, VISA, Diners Club

Internetové stránky hotelu: www.huahin.regency.hyatt.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000