crosssearch

Dusit Thani Hua Hin

Thajsko, Hua Hin

Tento luxusní hotel se nachází přímo u soukromé pláže na severním konci Pattaya Bay. Centrum města se nachízí cca 5 minut chůze od hotelu. Vzdálenost od letiště cca 2 hodiny jízdy. Prvotřídní hotel se nachází v rozlehlé a dobře udržované zahradě a zahrnuje celkem 462 pokojů, z...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento luxusní hotel se nachází přímo u soukromé pláže na severním konci Pattaya Bay. Centrum města se nachízí cca 5 minut chůze od hotelu. Vzdálenost od letiště cca 2 hodiny jízdy.

Vybavení hotelu

Tento prvotřídní hotel se nachází v rozlehlé a dobře udržované zahradě a zahrnuje celkem 462 pokojů, z toho 21 apartmánů, které jsou rozloženy v osmi patrech. V hotelu je klientům k dispozici lobby prostor s hotelovým trezoem, směnárna, řada obchodů, kadeřnictví a novinový stánek. Jídelní možnosti nabízí kavárna, bar a tři klimatizované restaurace. Hosté mohou dále využít TV místnost, konferenční místnost a veřejný internet s bezdrátovým přístupem přes W-LAN.

Vybavení pokoje

Luxusní hotel má celkem 296 kvalitně vybavených pokojů a apartmánů. Během svého pobytu v hotelu můžete využít pokojovou službu nebo buzení telefonem. Hotelové pokoje mají k dispozici klimatizaci, minibar, koupelnu, některé nabízejí také balkón - uveďte své přání při rezervaci pokoje. Na vašem pokoji se kromě jiného nachází televizor, telefon a rychlovarná konvice, psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů a rádio samozřejmě patří také k vybavení pokoje.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu

Pláž

Soukromá pláž se nachází v přímé blízkosti hotelu

Sport a zábava

Hotel nabízí svým hostům k relaxaci parní lázně. Sportovně aktivní hosté jsou zváni k využití fitness prostor. Prostě relaxujte: v hotelové sauně s vířivkou je to možné kdykoli.

Internetové stránky hotelu: www.dusit.com/dusit-thani/en/dusit-thani-huahin.html

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000