crosssearch

Bangkok a Golf v Pattay

Thajsko, Golf v Thajsku

Obrázek není k dispozici

1. Den : Odlet z Prahy nebo Vídně Odlet z Prahy nebo Vídně 2. Den : Bangkok, přílet Přílet do Bangkoku, přivítání českým thajsky mluvícím průvodcem na letišti, transfer do hotelu v centru města. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

1. Den : Odlet z Prahy nebo Vídně

Odlet z Prahy nebo Vídně

2. Den : Bangkok, přílet

Přílet do Bangkoku, přivítání českým thajsky mluvícím průvodcem na letišti, transfer do hotelu v centru města. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek, individuální volno. Doporučujeme tradiční thajskou masáž, večeři na palubě lodi s projížďkou po řece Chao Phraya nebo večeři s tradičními tanci. Dohodnete si s průvodcem.

3. Den : Bangkok, Grand Palace, City Temples a Thonburi Canals Tour

Snídaně, odjezd na prohlídku města. Tento výlet patří zcela nezbytně k návštěvě Bangkoku. V Čínském městě v chrámu Wat Traimit uvidíte největšího zlatého Buddhu na světě (5,5 tuny). V chrámu Wat Pho se budete do objektivu svého fotoaparátu marně snažit vměstnat gigantického 46 m dlouhého a 15 m vysokého ležícího Buddhu. Pohádková krása a fantaskní zlatá výzdoba Královského paláce spolu s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaeo) se Vám vryjí navždy do paměti. Bufetový oběd. Následuje projížďka po řece Chao Phraya a vodních kanálech v čtvrti Thonburi. Mimo tradičního starobylého způsobu bydlení na vodě zde uvidíte také Chrám ranních červánků (Wat Arun) a pokud to stav vody dovolí i Muzeum královských bárek. Výlet zakončí návštěva Mramorového chrámu (Wat Benchamabophit) a obrovská manufaktura na zpracování drahých kamenů a výrobu šperků. Návrat do hotelu.

4. Den : Bangkok, Pattaya

Snídaně. Dopoledne odjezd do Pattaya největšího přímořského letoviska v jihovýchodní Asii. Ubytování v hotelu. Odpočinek. Večer možnost prohlídky noční Pattaya s českým průvodcem (nutno přiobjednat), doporučujeme návštěvu Alcazar - nejpopulárnější a největší travesti show v Asii. Pattaya je nejznámějším a nejnavštěvovanějším thajským přímořským letoviskem. Je to místo které má dvě tváře. Ve dne můžete relaxovat na kilometrech pláže s jemným pískem a vybrat si jeden ze tří zálivů, které město lemují. Pokud jste příznivci vodních radovánek, můžete si pronajmout vodní čluny, skútry nebo se proletět na padáku. K dispozici je nesčetné množství fakultativních výletů. Doporučujeme zejména tropické zahrady Nong Nooch, rozlehlý aquapark, podvodní svět, Mini Siam, projížďku na slonech, krokodýlí farmu, tygří ZOO, některý z místních výstavných chrámů nebo výlet na některý z okolních ostrovů. Odpočinek umocníte návštěvou některého z mnoha maserských zařízení či jen plážovými masážemi. V noci ožívají stovky zábavních podniků, barů a diskoték a dávají tak za pravdu pověsti o městě hříchu...

5. Den : Pattaya

Snídaně. Odjezd do Khao Kheow Country Club. Celý den golf na 27 jamkovém hřišti obklopeném spektakulárním pohořím. Transfer zpět do hotelu.

6. Den : Pattaya

Snídaně. Odpočinek u moře, fakultativní výlety. Doporučujeme zejména tropické zahrady Nong Nooch nebo výlet na některý z okolních ostrovů.

7. Den : Pattaya

Snídaně. Odjezd do Laem Chabang International Country Club. Celý den golf na 27 jamkovém hřišti v exot ickém prostředí. Transfer zpět do hotelu.

8. Den : Pattaya

Snídaně. Odjezd do Khao Kheow Country Club. Celý den golf na 27 jamkovém hřišti. Transfer zpět do hotelu.

9. Den : Pattaya, Bangkok, odlet

Snídaně. Check out v hotelu. Transfer do Bangkoku. Odlet do Prahy nebo Vídně.

10. Den : Praha, přílet

Přílet do Prahy nebo Vídně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000