crosssearch

Rachamankha

Thajsko, Chiang Mai

Hotel se nachází v centru starého vodního města Chiang Mai v severním Thajsku. K zařízení v areálu Rachamankha patří 2 bary, galerie regionálního umění a starožitností, Boutique s díly místních návrhářů, krásný a soukromý 20 m dlouhý plavecký bazén pro exkluzivní hosty ,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v centru starého vodního města Chiang Mai v severním Thajsku.

Vybavení hotelu

K zařízení v areálu Rachamankha patří 2 bary, galerie regionálního umění a starožitností, Boutique s díly místních návrhářů, krásný a soukromý 20 m dlouhý plavecký bazén pro exkluzivní hosty , hotelové Spa které nabízí širokou škálu masáží, knihovna s počítači a internetovým připojením.

Vybavení pokoje

Rachamankha má 25 pokojů- od 1 do 26 (V souladu s tradicí zde nenaleznete pokoj s číslem 13). K dispozici jsou 3 typy pokojů, 18 superior pokojů, 4 deluxe pokoje a 2 apartmá. Superior pokoje jsou rozmístěny kolem 2 nádvoří. Každý pokoj má rozlohu 32m2, je vybaven čínským nábytkem a zdobeným asijským uměním. Je zde možnost manželské postele, ale také samostatných oddělených lůžek.Deluxe pokoje se nachází se ve 2. podlaží budovy u bazénu na konci hotelu. Všechny pokoje mají rozlohu 40m2 a jsou vybaveny velkými hedvábnými nebesy nad manželskou postelí a čínským nábytkem z 19. století.Oba Apartmány mají rozlohu 100m2, má 2 dvoulůžkové ložnice, velký obývací pokoj a kuchyňský kout. Suite 26, které se nachází nad knihovnou, má velký balkon a apartmá 24, který má rohovou pozici v přízení v blízkosti recepce má vlastní přístup do hotelového bazénu. Majitel osobně navrhl interiér každého pokoje, každý z nich je vybaven starožitným nábytkem a uměním z vlastních soukromých sbírek, což dává každému pokoji svůj vlastní charakter. K standardnímu vybavení pokoje patří 32 "nebo 40" LCD televize s širokou nabídkou satelitnch a kabelových kanálů, DVD přehrávač s nabídkou filmů DVB-T, klimatizace, mini-bar, pokojový elektronický trezor, bezplatné Wi-Fi , psací stůl se dvěma vázanými obrazovými průvodci o Chiang Mai, pantofle a župany a toaletní potřeby.

Stravování

Snídaně - a´la carte

Internetové stránky hotelu: www.rachamankha.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000