crosssearch

Sheraton Hua Hin Resort & Spa

Thajsko, Cha Am

Cha Am je známý svými krásnými tropickými plážemi, skvělou možností relaxu, a také šnorchlování a výletů. Sheraton Hua Hin Resort & Spa patří do světově známého hotelového řetězce Starwood hotels.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Cha Am je známý svými krásnými tropickými plážemi, skvělou možností relaxu, a také šnorchlování a výletů. Sheraton Hua Hin Resort & Spa patří do světově známého hotelového řetězce Starwood hotels. Leží v hezké zahradě s bazény, přímo u pláže. Vyniká skvělými službami a vysokou kvalitou ubytování, můžeme jej proto doporučit i velmi náročným klientům. V okolí se také nachází několik golfových hřišť, stejně jako nákupní možnosti a restaurace.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik bazénů, dětský bazén, obchůdky, možnost hlídání dětí na vyžádání, program pro děti, trezor na recepci, business centrum, možnost výměny měny, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, tenisové kurty, možnost připojení k internetu, 2 restaurace, bar, lounge bar, konferenční prostory a další.

Ubytování

V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, LCD TV, připojení k internetu přes WI-FI, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar, balkon nebo terasa, trezor a klimatizace.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž

Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Sport a zábava

Kromě možností aktivit v hotelu jsou zde také vodní sporty na pláži a široká nabídka fakultativních výletů.

Internetové stránky hotelu: www.starwoodhotels.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000