crosssearch

Ecotel Bangkok

Thajsko, Bangkok

Nový hotel Ecotel Bangkok se nachází v těsné blízkosti Rajprarob Road v centru Bangkoku a nabízí cenově dostupné a přitom stylové ubytování v evropském stylu. Najdete jej 10 minut chůze od tržnice Pratunam a nákupního domu Platinum. Hotel se nachází 30 minut jízdy od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo - Hlavní město Thajska, thajsky nazývané Krung Thep. V centru starého města najdete nejzajímavější památky a atrakce s královskou a náboženskou tématikou. Vstaňte brzy a udělejte si výlet lodí na plovoucí trhy. Na břehu řeky uvidíte odehrávat se tradiční thajský život v celé své originalitě, který pomalu nahrazuje živoucí atmosféra trhů.

Poloha

Nový 3* hotel Ecotel Bangkok se nachází v těsné blízkosti Rajprarob Road v centru Bangkoku a nabízí cenově dostupné a přitom stylové ubytování v evropském stylu. Najdete jej 10 minut chůze od tržnice Pratunam a nákupního domu Platinum. Hotel se nachází 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Suvarnabhumi.

Ubytování

Pokoje hotelu Ecotel jsou plně klimatizované a vyznačují se měkkým osvětlením, které vytváří útulnou atmosféru. Všechny jsou vybavené kabelovou TV, chladničkou a vysoušečem vlasů. Ve vybraných pokojích najdete osobní trezor.

Vybavení

Součástí vybavení hotelu je Wi-Fi a parkoviště. U přepážky s turistickými informacemi si můžete zařídit výlety po Bangkoku i jeho okolí. Tom Yum Thai Restaurant podává místní speciality. Café d'Elite nese rysy pařížské pouliční kavárny a nabízí čerstvou kávu a evropské občerstvení.

Poznámka: ubytování superior pokoje / stravování snídaně.

Internetové stránky hotelu: www.ecotelbangkok.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000