crosssearch

De Bangkok

Thajsko, Bangkok

Hotel je umístěný v jedné z nejlepších čtvrtí Bangkoku s mnoha zajímavostmi a pohodlným spojením MHD. Designový hotel uspokojí i nároky náročnějších cestujících. Hotel má celkem 50 pokojů Standard, Superior a Deluxe zařízenými ve stylu spojujícím thajskou pohostinnost a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo - Hlavní město Thajska, thajsky nazývané Krung Thep. V centru starého města najdete nejzajímavější památky a atrakce s královskou a náboženskou tématikou. Vstaňte brzy a udělejte si výlet lodí na plovoucí trhy. Na břehu řeky uvidíte odehrávat se tradiční thajský život v celé své originalitě, který pomalu nahrazuje živoucí atmosféra trhů.

Poloha hotelu

Hotel je umístěný v jedné z nejlepších čtvrtí Bangkoku s mnoha zajímavostmi a pohodlným spojením MHD. Designový hotel uspokojí i nároky náročnějších cestujících.

Ubytování

Hotel má celkem 50 pokojů Standard, Superior a Deluxe zařízenými ve stylu spojujícím thajskou pohostinnost a klasický francouzský koncept. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou/vanou, LDC TV, lednicí, bezdrátovým připojením k internetu, trezorem, klimatizací.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří restaurace, lobby, prádelna, parkoviště, Wi-Fi v celém hotelu, venkovní bazén, posilovna, solárium.

Poznámka: standard pokoje / stravování: snídaně

Internetové stránky hotelu: http://hoteldebangkok.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000