crosssearch

Century Park

Thajsko, Bangkok

Century Park Hotel s 24 podlažími se těší dokonalé poloze v centru pulzujícího Bangkoku kousek od Victory monument. Je obklopen restauracemi, obchodními domy i nočními trhy. V blízkosti je rozsáhlý park. 30 minut jízdy z letiště, v dosahu rychlodráhy umožňující rychlý pohyb po...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo - Hlavní město Thajska, thajsky nazývané Krung Thep. V centru starého města najdete nejzajímavější památky a atrakce s královskou a náboženskou tématikou. Vstaňte brzy a udělejte si výlet lodí na plovoucí trhy. Na břehu řeky uvidíte odehrávat se tradiční thajský život v celé své originalitě, který pomalu nahrazuje živoucí atmosféra trhů.

Poloha

Century Park Hotel s 24 podlažími se těší dokonalé poloze v centru pulzujícího Bangkoku kousek od Victory monument. Je obklopen restauracemi, obchodními domy i nočními trhy. V blízkosti je rozsáhlý park. 30 minut jízdy z letiště, v dosahu rychlodráhy umožňující rychlý pohyb po městě. Součástí hotelové nabídky kyvadlový autobus zajišťující spojení s dalšími nákupními částmi města.

Ubytování

Pokoje různých typů - superior, deluxe, executive, suite. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, telefon s přímou volbou, internet, mini-lednička, klimatizace, fén, TV, rádio, minibar, káva/čaj, trezor.

Vybavení

V hotelu je kromě dvou restaurací k dispozici také cukrárna Patisserie, stylové bary Signature Bar a Fountain Lounge. Dále je k dispozici 24-hodinová recepce, trezor, klimatizace, kadeřnictví, mini-supermarket, konferenční místnosti, soukromé parkoviště, zdravotnické služby, prádelna, pokojový servis. Hosté mohou využít venkovní bazén, saunu, parní lázně, tělocvičnu, dětský bazén, vhirpool, terasu, masáže.

Další informace

Dětská cena platí za dítě do 12 let na pokoji s rodiči bez nároku na lůžko. Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000