crosssearch

Zawadi Beach Villas Matemwe

Tanzánie, Zanzibar

Zcela nově otevřený rodinný hotel se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v letovisku Matemwe. Ubytování nabízí v pouhých sedmi pokojích umístěných ve dvou oddělených vilách. Hotel nabízí romantickou atmosféru a je vhodný pro milovníky klidné dovolené.

Konečná cena za osobu od: 26 780 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

- zcela nově otevřený rodinný hotel se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v letovisku Matemwe. Ubytování nabízí v pouhých sedmi pokojích umístěných ve dvou oddělených vilách. Hotel nabízí romantickou atmosféru a je vhodný pro milovníky klidné dovolené. Díky své poloze proti ostrůvku Mwemba si zde přijdou na své také milovníci šnorchlování.

Vybavení

- restaurace a bar, velký bazén a jacuzzi, Wifi připojení ve všech prostorách hotelu, za poplatek: prádelna, lékař na telefonu.

Pláž

- bílá písčitá pláž u hotelu s výskytem korálů (cca 500 m od břehu).

Zábava a sport

- za poplatek možnost zajištění výletů za šnorchlováním, dalších výletů a hloubkových potápěčských ponorů.

Stravování

- snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze či plná penze (výběr z menu).

Vybavení pokojů

- v jedné vile jsou 4 pokoje a ve druhé 3 pokoje. V patře se nacházejí pokoje Zawadi Sea View a v přízemí pokoje Salme Sea View. K vybavení všech pokojů patří koupelna s WC, moskytiéry, ventilátor, individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, lednička, Wifi připojení, terasa či balkon s výhledem na bazén a oceán (pokoje v 1. patře za příplatek).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1279 termínů

Celkem 1279 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000