crosssearch

Jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/ WC, moskytiéru, individuálně nastavitelnou klimatizaci, elektronický trezor, lednici, balkon či terasu. Pokoje jsou umístěny buď v patrových pavilonech v zahradě nebo v řadových bungalovech na pláži...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro klienty toužící relaxovat na pláži, užívat si Indického oceánu, a to vše za rozumnou cenu. Jednoduchý hotel s přátelskou atmosférou přímo u pláže.

Ubytování

jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/ WC, moskytiéru, individuálně nastavitelnou klimatizaci, elektronický trezor, lednici, balkon či terasu. Pokoje jsou umístěny buď v patrových pavilonech v zahradě nebo v řadových bungalovech na pláži (deluxe beach bungalows).

Poloha

hotel leží na severu ostrova, v letovisku Kendwa, přímo u široké písčité pláže (pozvolný vstup do vody), která je považována za nejhezčí na ostrově. Cca 60 min jízdy od letiště Zanzibar.

Vybavení

menší hotel postavený v africkém stylu nabízí restauraci na pláži, bar, slunečníky a lehátka na pláži. Snídaně - typické zanzibarské (několik druhů vaječných omelet, pečivo, sladké, ovoce, káva nebo čaj, ovocné džusy).

Stravování

Snídaně: bufetové

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000