crosssearch

Mnarani Beach Cottages

Tanzánie, Zanzibar (zobrazit na mapě) mapa

Menší hotel se nachází na severojižním cípu ostrůvku Zanzibar, ve vesnici Nungwi. Tato oblast má jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. V okolí hotelu najdete obchůdky i restaurace. Město Stonetown je vzdáleno cca 60 min jízdy, letiště cca 45 km.

Konečná cena za osobu od: 33 880 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Mmenší hotel se nachází na severojižním cípu ostrůvku Zanzibar, ve vesnici Nungwi. Tato oblast má jedny z nejkrásnějších pláží na ostrově. V okolí hotelu najdete obchůdky i restaurace. Město Stonetown je vzdáleno cca 60 min jízdy, letiště cca 45 km.

Ubytování

komplex nabízí 12 standardních pokojů, 4 rodinných chatek, 10 deluxe pokojů a honeymoon suity. Standardní pokoje jsou velice jednoduše zařízeny v zanzibarském stylu, všechny pokoje mají stropní ventilátor, síť proji komárům, koupelnu s WC a verandu, některé jsou směrem k moře a ostatní do zahrady. Rodinné chatky jsou o něco větší a je zde možnost propojených pokojů. Mají navíc malou kuchyňku s lednicí a soupravou na přípravu kávy a čaje. Deluxe pokoje jsou klimatizované, navíc s telefonem, lednicí, soupravou na přípravu kávy a čaje a velkým balkonem.

Vybavení

recepce, bazén, jacuzzi, lehátka a slunečníky u bazénu, restaurace, bar, stolní hry, šipky, knihovna, zdarma internet, šnorchlování.

Služby

masáže, vodní sporty.

Služby

masáže, vodní sporty.

Internetové stránky hotelu: www.mnarani-beach-cottages.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 630 termínů

Celkem 630 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000