crosssearch

Selous Safari 3 Dny + pobyt na Zanzibaru

Tanzánie, Safari

Reef & Beach Resort Hotel v africkém stylu v tropické zahradě je situován na východním pobřeží ostrova Zanzibar a postaven s ohledem na životní prostředí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Reef & Beach Resort Hotel v africkém stylu v tropické zahradě je situován na východním pobřeží ostrova Zanzibar a postaven s ohledem na životní prostředí.

Vybavení:

Reef & Beach Resort Vstupní hala s recepcí, restaurace a bary, business centrum, směnárna. V zahradě bazén, lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava:

Reef & Beach Resort Denní a večerní zábava.

Sportovní nabídka:

Reef & Beach Resort Zdarma: stolní tenis, šipky. Za poplatek: potápěčské centrum.

Pláž:

Reef & Beach Resort K hotelu náleží 600 m dlouhá pláž s bílým pískem, odkud můžete v dáli pozorovat delfíny. Několik set metrů od pobřeží se nachází korálový atol.

Pokoje:

Reef & Beach Resort DRP: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, trezor za poplatek, terasa, ve 3. patře. SU: viz DRP, v 1. a 2. patře. BG: viz DRP, prostornější, TV/sat., v přízemí. BGSV: viz BG, výhled na moře.

Maximální obsazenost:

Reef & Beach Resort Standardní pokoj promo (DRP): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Suite (SU):  3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Bungalov (BG/BGSV):  3 dospělí /2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 12 let

Stravování:

Reef & Beach Resort Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení programu all inclusive.

Program all inclusive:

Reef & Beach Resort Snídaně, oběd a večeře formou bufetu (v místech a časech určených hotelem) Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů do 22:00

Internet:

Reef & Beach Resort Zdarma: WiFi v celém areálu hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000