crosssearch

Sunstar Style Zermatt

Švýcarsko, Zermatt

Stylový alpský hotel se nachází v samém centru Zermattu. Vzdálenost od železniční stanice a nástupní stanice na Gornergrat jen 5 min pěšky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Stylový alpský hotel se nachází v samém centru Zermattu. Vzdálenost od železniční stanice a nástupní stanice na Gornergrat jen 5 min pěšky. Pro cestu do Zermattu nutno využít železnici z Täsche (cca 15 min), auto lze zanechat na centrálním parkovišti přímo u železniční stanice. Zdarma transfer z nádraží do hotelu a zpět.

Vybavení hotelu

Recepce, výtah, restaurace, bar, krb, terasa, WI-FI (zdarma), vnitřní bazén (13x6 m, vstup zdarma), jacuzzi, sauna, parní komora, masáže a solárium (za poplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje Compact South s balkonem nebo terasou jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (sprcha či vana umístěna pokoji), vysoušečem vlasů, trezorem, kabelovou TV, telefonem, LAN připojení k internetu, minibar (nápoje zdarma).

Sport a zábava

Zdarma hotelový bazén. Možnost letního lyžování. Lanovky a ozubnicové železnice zpřístupňují mnohé vrcholy v okolí. Doporučujeme zakoupit letní kartu "Peak Pass", která umožňuje neomezené využívání lanovek Matterhorn Glacier Paradise, Rothorn Paradise, Schwarzsee Paradise, Gornergrat a na lanovce Matterhorn Gotthard Bahn trasu mezi Randa, Täsch a Zermattem, dále volný vstup do ledového paláce Gletscher-Palast a využití místní autobusové dopravy.

Stravování

Bufetová snídaně. Možnost dokoupení večeří (menu o 4 chodech).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000