crosssearch

Apartmány Torgon

Švýcarsko, Torgon

Poloha přímo u vleku. Centrum střediska, obchody, restaurace a bary 100 m. Upozornění: Při rezervaci více apartmánů je možné ubytování v různých domech. Vybavení: 6 velkých horských chat, každá asi se 100 apartmány. Výtah. Apartmány jsou přidělovány v centrále pro předávání...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: přímo u vleku. Centrum střediska, obchody, restaurace a bary 100 m. Upozornění: Při rezervaci více apartmánů je možné ubytování v různých domech.

Vybavení: 6 velkých horských chat, každá asi se 100 apartmány. Výtah. Apartmány jsou přidělovány v centrále pro předávání klíčů.

Ubytování: Apartmány: všechny apartmány mají kabelovou TV, kuchyňský kout (3-plotýnkový el. sporák, trouba, chladnička, kávovar), vanu nebo sprchu, WC, balkón nebo terasu.

Jednopokojový apartmán (F3F) pro 3 osoby (cca 30 m2). Obývací ložnice s franc. lůžkem (1,40 m) nebo 2 skříňovými lůžky a dalším místem na spaní.

Dvoupokojový aparmán (F4G) pro 4 osoby (cca 36 m2). Obývací ložnice se 2 místy na spaní. Některé apartmány mají dvoulůžkový pokoj oddělený posuvnými dveřmi.

Dvoupokojový apartmán (F5H) pro 5 osob (cca 45 m2). Obývací ložnice s franc. lůžkem (1,40 m) nebo 2 skříňovými lůžky, další místo na spaní. Dvoulůžkový pokoj.

Třípokojový apartmán (F6J) pro 6 osob (cca 55 m2). Obývací ložnice se 2 místy na spaní. 2 dvoulůžkové pokoje.

Třípokojový apartmán (F6K) pro 6 osob (cca 78 m2), 2 patra. Obývací ložnice se 2 místy na spaní. 2 dvoulůžkové pokoje. Navíc vana, WC.

Služby v ceně: drink na uvítanou v neděli večer.

Info: Parkování: parkoviště v ceně. Podzemní garáž cca 32 /týden. Domácí zvíře: ano, cca 4,50 /den. Lázeňská taxa: cca 1,15 /den. 6-15 let cca 0,60 /den. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid. Na místě se platí: kauce cca 200 . Vzít s sebou: veškeré prádlo (lze si pronajmout, cca 13 na osobu a výměnu).

ZIMNI info: Vlek/lanovka: cca 100 m

Sjezdovka: cca 100 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000