crosssearch

Rodinný hotel skládající se ze dvou budov propojených koridorem se nachází 2 min pěšky od nástupní stanice železnice do Zermattu, který je jinak nedostupný pro automobilovou dopravu. Možnost využití hotelového minibusu do Zermattu (cenově výhodnější než železnice). Železniční...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Rodinný hotel skládající se ze dvou budov propojených koridorem se nachází 2 min pěšky od nástupní stanice železnice do Zermattu, který je jinak nedostupný pro automobilovou dopravu. Možnost využití hotelového minibusu do Zermattu (cenově výhodnější než železnice). Železniční trať v blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, sauna, jacuzzi a parní komora (za poplatek), garážové parkování zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny příslušenstvím, kabelovou TV, některé mají balkon.

Stravování

Snídaně bufetovou formou.

Sport a zábava

Oblast celoročního sněhu pod Matterhornem přitahuje příznivce letního lyžování. Okolí střediska je protkáno mnoha kilometry tras pro letní vysokohorskou turistiku. Lanovky a ozubnicové železnice zpřístupňují mnohé vrcholy v okolí. Doporučujeme zakoupit letní kartu "Peak Pass", která umožňuje neomezené využívání lanovek Matterhorn glacier paradise, Rothorn paradise, Schwarzsee paradise, Gornergrat a na lanovce Matterhorn Gotthard Bahn trasu mezi Randa, Täsch a Zermattem, dále volný vstup do ledového paláce Gletscher-Palast a využití místních autobusové dopravy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000