crosssearch

Klidná a slunečná lokalita s kvalitním vybavením. Poloha: na okraji střediska Savognin. Vleky a sjezdovky pouze cca 300 m. Autobusová zastávka vedle komplexu. Centrum s obchody a restauracemi cca 400 m. Běžecká stopa cca 500 m. Skibus a poštovní autobus ze Saloufu do Bivia v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SKIPAS V CENĚ

Pro cenovou nabídku B6B: Skipas - na celou dobu pobytu minus 1 noc. První sada ložního prádla zdarma.

Klidná a slunečná lokalita s kvalitním vybavením.

Poloha: na okraji střediska Savognin. Vleky a sjezdovky pouze cca 300 m. Autobusová zastávka vedle komplexu. Centrum s obchody a restauracemi cca 400 m. Běžecká stopa cca 500 m. Skibus a poštovní autobus ze Saloufu do Bivia v ceně.

Vybavení: nově vybudované, velmi vkusné rekreační zařízení s 69 apartmány ve 4 budovách. Recepce, úschovna lyží a výtah. Za poplatek: pračka a sušička. Dětská herna.
Ubytování:

Apartmány:
komfortní a kvalitně zařízené, se sat. TV, rádiem, telefonem, připojením na internet (za poplatek), trezorem, sedacím a jídelním koutem, kuchyňkou (sklokeramický sporák s troubou, chladnička, kávovar,). Sprcha, WC, balkón nebo terasa.

Dvoupokojové apartmány (F2F/F4F): pro 2-4 osoby (cca 47 m2). Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro dvě osoby, 1 dvoulůžkový pokoj.

Třípokojový apartmán (F4G/F6G): pro 4-6 osob (cca 56 m2). Obývací ložnice s pohovkou na spaní pro dvě osoby. 2 dvoulůžkové pokoje. WC, samostatný kuch. kout, navíc s myčkou. B6B: pro 2-6 osob; vybavení stejné jako F4G/F6G.

Čtyřpokojový apart mán (F6H/F8H): pro 6-8 osob (cca 77 m2). Obývací ložnice s po - hov kou na spaní pro dvě osoby. 3 dvoulůžkové pokoje. WC, samostatný kuch. kout, navíc s myčkou.

Dětská postýlka: do 2 let cca 24 / pobyt, dětská židlička 13,50 /pobyt. Platba na místě. Rezervace v CK. Max. počet osob se smí s postýlkou překročit.

Sport/aktivity: Biliár za poplatek.

Info: Parkování: 1 parkovací místo na apartmán v ceně. Další místo cca 23,70 /týden.

Domácí zvíře: ne.

Lázeňská taxa: cca 1,80 na den/os., děti (6-11 let) cca 0,90 /den.

Na místě se platí: první sada ložního prádla cca 13,50 na osobu (u B6B v ceně); závěrečný úklid, elektřina, voda v ceně. Kauce cca 140 .

SLUŽBY V CENĚ

Půjčování her v herně agentury Savognin Tourismus v komplexu. Půjčovna knih v knihovně. Pondělí až pátek transfer dětským vláčkem Pinochio Express do lyžařské školy. Bezplatné využití všech poštovních autobusů mezi středisky Salouf, Savognin a Bivio. Úschovna lyží v NTC Sport Centru přímo v údolní stanici.

Zimní info:

Vlek/lanovka: cca 300 m Sjezdovka: cca 300 m Běžecká stopa: cca 500 m Skibus: přímo od hotelu Půjčovna lyží: cca 300 m Lyžařská škola: cca 400 m Zimní turist. stezky: cca 300 m

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000