crosssearch

Poloha v místní části Laax-Murschetg, centrum obce Laax cca 1 km. Obchody a restaurace cca 50 m. Vybavení: 92 pokojů. Hotelová hala s krbem a posezením. Bar, restaurace, snídaňová místnost, kadeřnictví, výtah. Největší soukromý vinný sklep ve Švýcarsku (možnost prohlídky)....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: v místní části Laax-Murschetg, centrum obce Laax cca 1 km. Obchody a restaurace cca 50 m.

Vybavení: 92 pokojů. Hotelová hala s krbem a posezením. Bar, restaurace, snídaňová místnost, kadeřnictví, výtah. Největší soukromý vinný sklep ve Švýcarsku (možnost prohlídky). W-Lan připojení v hotelové hale a ve společenské místnosti, internetový koutek. Krytý bazén (17 x 9 m), dětský bazén, sauna. Vířivka, solárium za poplatek.

Ubytování: Studio (A1A/A2A): vana nebo sprcha, WC, fén, telefon, rádio, kabelová TV, minibar, trezor, sedací kout, balkón nebo terasa.

Dvoupokojová obyt. jednotka (B2A/B3A/B4A): stejné vybavení.

Dvoupokojová obyt. jednotka (B2B/B3B/B4B): stejné vybavení, ale klidnější, na straně k horám nebo parku.

Rodinná suita (B3D): 2 místnosti: pokoj (2 lůžka), obývací pokoj (francouzská postel), otevřená galerie (1 lůžko se 2 matracemi), na straně k horám, cca 60 m2, bez balkónu.

Stravování: Polopenze: snídaňový bufet s koutkem zdravé výživy, večer výběr z menu o 4 chodech. Vánoční menu (25.12.) a silvestrovské menu. Velikonoční gala bufet o velikonoční sobotě, menu o 5 chodech o velikonoční neděli. 1x týdně laaxský bufet/růz. tématické bufety. V neděli sýrové fondue nebo raclette, (volitelně večer v útulné horské chatě v rámci hotelového komplexu), masové fondue za příplatek.

Sport/aktivity: biliár za poplatek.

Wellness: masáže za poplatek.

Rodina: dětská herna. Opatrování malých dětí za poplatek. Dětský Silvestr (4-12 let) se samostatným jídlem, hlídáním, překvapením.

Zábava: denně živá hudba. Videohry za poplatek.

Info: Parkování: garáž (povinně) cca 10,20 /den. Domácí zvíře: cca 13,50 /den.

ZIMNÍ info: Vlek/lanovka: přímo u údolní stanice

Sjezdovka: přímo vedle hotelu

Běžecká stopa: cca 500 m

Skibus: přímo od hotelu

Půjčovna lyží: za hotelem

Lyžařská škola: přímo u hotelu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000