crosssearch

First Reisen hotel Stockholm

Švédsko, Stockholm

First Reisen Stockholm je přepychový hotel, který můžeme doporučit i opravdu náročným klientům. Nabízí luxusní vybavení a prvotřídní služby, personál je profesionální a velmi ochotný poradit a pomoci. Zkrátka zde nechybí nic, co budete na své luxusní dovolené v tomto zajímavém...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

First Reisen Stockholm je přepychový hotel, který můžeme doporučit i opravdu náročným klientům. Nabízí luxusní vybavení a prvotřídní služby, personál je profesionální a velmi ochotný poradit a pomoci. Zkrátka zde nechybí nic, co budete na své luxusní dovolené v tomto zajímavém městě potřebovat. Vlaková stanice je 1,5 km od hotelu, letiště cca 40 km. Pár minut chůze od hotelu se nachází např., Královský palác a další památky, nákupní centrum je asi 5 minut od hotelu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, wellness centrum- sauna, vířivka, bazén, široká nabídka masáží a procedur, možnost připojení k internetu, vynikající restaurace, konferenční prostory, fitness, bar, business centrum, parkoviště, konferenční prostory, možnost výměny měny.

Ubytování

V hotelu je celkem 144 pokojů a 7 suit. Standardní pokoje mají koupelnu, fén, minibar, SAT TV, možnost připojení k internetu, minibar a telefon. Pokoje jsou krásně, velmi luxusně zařízeny.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava

Pestré možnosti zábavy, kultury, poznávání a nákupů nabízí centrum Švédské metropole- Stockholmu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000