crosssearch

Vítejte ve Stockholmu, královské metropoli Švédska a objevte město jako žádné jiné - město postavené na 14 ostrovech, s dobře chráněnými středověkými budovami a moderní architekturou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Vítejte ve Stockholmu, královské metropoli Švédska a objevte město jako žádné jiné - město postavené na 14 ostrovech, s dobře chráněnými středověkými budovami a moderní architekturou. Stockholm je domovem Nobelovy ceny, město kontrastů - voda a ostrovy, historie a inovace, malé město a velká metropole, krátké zimní dny a dlouhé bílé letní noci. Díky své velikosti můžete všechno poznat v relativně krátkém čase. Poznejte toto město a vydejte se o 750 let zpět a nasajte středověkou atmosféru Starého města v části Gamla Stan během procházky úzkými uličkami.

Poloha

Moderní 4* hotel je šetrný k životnímu prostředí. Hotel se nachází poblíž centra města, jen kousek od stanice metra. Sodermalm je moderní rezidenční čtvrť, která se nachází na ostrově jižně od Starého Města.

Ubytování

nekuřácké pokoje (klimatizace, satelitní/kabelová TV, mini bar, fén)

Vybavení

24hodinová recepce, klimatizace, bar, konferenční prostory, restaurace, parkoviště, sauna, pokojová služba, lázně, trezor na recepci, Wi-fi.

Další informace

Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000