crosssearch

Hotel Jade Mountain je jedním z nejluxusnějších hotelů na Svaté Lucii. Doporučit jej můžeme i těm opravdu náročným klientům. Leží samozřejmě přímo u tropické pláže, vyniká velmi kvalitními službami, profesionálním personálem a osobitým stylem. Doporučit jej můžeme všem typům...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Hotel Jade Mountain je jedním z nejluxusnějších hotelů na Svaté Lucii. Leží samozřejmě přímo u tropické pláže, vyniká velmi kvalitními službami, profesionálním personálem a osobitým stylem. Doporučit jej můžeme všem typům náročných klientů. Jedná se o antielektronický resort, Vaši dovolenou proto nebude rušit např. Ani televize nebo telefon.

Vybavení Hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik bazénů přirozeně vestavěných do budov, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, fitness centrum, možnost připojení k internetu, restaurace, bary, galerie umění, restaurace a bary,

Ubytování

K vybavení každého pokoje patří privátní bazén, luxusní koupelna s WC a další. Jak již bylo řečeno, nenajdete zde žádné elektronické věci, které by rušily Vaši dovolenou. Na výběr je z mnoha kategorií a velikostí ubytování, každý si zde přijde na své.

Stravování

Na výběr je z variant snídaně a all inclusive.

Pláž

U hotelu jsou dvě krásné přírodní tropické pláže.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivnější dovolené je zde možnost potápění, půjčení kola, šnorchlování, kajaky, plachtění, windsurfing, tenis, jógy a dalšího. Využít také můžete některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000