crosssearch

Ranweli Eco Village

Srí Lanka, Waikkal (zobrazit na mapě) mapa

Rozhodně jsou na Srí Lance luxusněší hotely a malebnější pláže. Ale hledáte-li pohodu v symbióze s přírodou, pak je Ranweli dobrou volbou. Na úzkém pruhu země mezi pláží a říčním kanálem zbudovaným Holanďany v oblasti zvané Waikkal severně od Negomba. Hustá okolní vegetace je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění

Rozhodně jsou na Srí Lance luxusněší hotely a malebnější pláže. Ale hledáte-li pohodu v symbióze s přírodou, pak je Ranweli dobrou volbou.

Poloha

Na úzkém pruhu země mezi pláží a říčním kanálem zbudovaným Holanďany v oblasti zvané Waikkal severně od Negomba. Hustá okolní vegetace je rájem pro milovníky přírody, zejména nespočetných druhů ptactva. Již samotný příjezd je unikátní: Převozník Vás prámem převeze na druhý břeh, a pěšky po stíněném chodníku uprostřed porostu dojdete k vysoce ekologicky zaměřenému resortu zvanému. Vzhledem ke katolicky orientované části zdejší populace je v okolí řada kostelů. Spojení: Cca 15 minut jízdy do Negomba (možnost nákupů a zábavy), cca půl hodiny od mezinárodního letiště Katunayake, a zhruba hodinu a čtvrt do Colomba.

Hotel

Vstupní arkáda s několika obchůdky, recepční hala, TV klubovna, restaurant, k moři otevřená terasa umožňující kouzelný výhled na západy slunce, barem, plážový bar, bazén se skluzavkou. U bazénu se půjčují plážové osušky (zdarma). Celý komplex včetně bungalovů je velmi malebně řešen použitím pálených neomítnutých cihel.

Pokoje

72 bungalovů (32m2) v typickém lokálním stylu je řešeno velmi pohodlně: Uvnitř naleznete sprchu (solární ohřev) / WC, klimatizaci, ventilátor, rádio a venku terasu. Za příplatek cca 40 novějších Deluxe bungalovů, které mají navíc TV a minibar.

Aktivity

Volejbal, stolní tenis, badminton, šipky, boccia. Za poplatek biliár, tenis, squash, kajaky, šlapadla. Pro teno hotel jsou velmi charakteristické programy spojené s přírodou (za úhradu): Lodní výlety po kanále, do mangrovníkových hájů, pozorování ptactva, jóga či meditační programy.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře ve formě buffetu či výběru z menu (v závislosti na obsazenosti hotelu).

Vybavení

bazén

Sport v okolí

vodní sporty

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000