crosssearch

Exklusivní boutique resort jen pro dospělé! Jeden z nejlepších na Srí Lance. Pouze 12 vil s bazény. Resort patřící do společenství Small Luxury Hotels of the World leží v tropické zahradě plné kokosových palem, přímo u písečné pláže s výhledem na Indický oceán.

Konečná cena za osobu od: 69 100 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Exklusivní boutique resort jen pro dospělé! Jeden z nejlepších na Srí Lance. Pouze 12 vil s bazény.

Poloha

Wadduwa, resort patřící do společenství Small Luxury Hotels of the World leží v tropické zahradě plné kokosových palem, přímo u písečné pláže s výhledem na Indický oceán. Vzdálenost od letiště cca 1,5 hodiny jízdy, od centra hl. města Colombo cca 45 minut jízdy a cca 60 minut jízdy od golfového hřiště Royal Golf Course.

Vybavení resortu

12 exklusivních a prostorných Pavilionů s privátními bazénky. Restaurace, bar, bazén s jacuzzi lehátky, Ayurveda Spa, fitness, tenis, golf, boutique, Wi-fi internet. K dispozici klientům je Butler Service.

Vybavení pokojů

jednoložnicový Garden Pavilion: obývací část, jídelna, ložnice, šatna a prostorná mramorová koupelna s jacuzzi, terasa s lehátky a privátním bazénem. Klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet, iPod přípojka.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo ALL INCLUSIVE - vše formou servírovaného menu nebo á la carte.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve dvouložnicovém Garden Pavilionu nebo Ocean Pavilionu. V resortu mohou být ubytovány pouze osoby starší 15 let.

Internetové stránky hotelu: www.serenepavilions.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 54 termínů

Celkem 54 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000