crosssearch

Uga Bay Resort

Srí Lanka, Passikudah

Luxusní hotel, velmi klidné prostředí. Vhodné i pro náročnější klienty, kteří chtějí strávit ničím nerušenou dovolenou na pláži. Hotel se nachází přímo u písečné pláže v klidném a teprve se rozrůstajícím letovisku Passikudah na východě ostrova. Hotel je asi 240 km od letiště v...

Konečná cena za osobu od: 29 580 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotel Uga Bay Resort, velmi klidné prostředí. Vhodné i pro náročnější klienty, kteří chtějí strávit ničím nerušenou dovolenou na pláži.

Poloha

hotel Uga Bay Resort se nachází přímo u písečné pláže v klidném a teprve se rozrůstajícím letovisku Passikudah na východě ostrova. Hotel je asi 240 km od letiště v Colombu. Transfer může trvat až 4 hodiny, doporučujeme kombinaci s 1 nocí a zařazením prohlídky některých ze zajímavých míst na trase.

Vybavení

moderní hotel Uga Bay Resort, vzdušná vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén s lehátky a slunečníky, fitness, SPA, konferenční místnost, WiFi, půjčovna kol.

Ubytování

pokoje beach view, za příplatek ocean view (s výhledem na moře), dále vilky u pláže. Ve všech pokojích klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, WiFi, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa, vařič kávy a čaje, DVD přehrávač, trezor, minibar (za poplatek).

Stravování

Snídaně: bufetové
snídaně, za příplatek obědy a večeře
Obědy: bufetové nebo výběr z menu
Večeře: bufetové nebo výběr z menu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2189 termínů

Celkem 2189 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000