crosssearch

Poloha cca 15 min. jízdy severně od letiště a cca 1 hod. z Colomba. Tradiční hotel leží v letovisku Negombo na začátku pobřežní silnice, kde se nachází i celá řada dalších hotelů, restaurací, barů a obchodů. Ideální pro milovníky rušnější dovolené.

Konečná cena za osobu od: 22 400 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
cca 15 min. jízdy severně od letiště a cca 1 hod. z Colomba. Tradiční hotel leží v letovisku Negombo na začátku pobřežní silnice, kde se nachází i celá řada dalších hotelů, restaurací, barů a obchodů. Ideální pro milovníky rušnější dovolené.

Vybavení:
recepce, internet, směnárna, obchůdky se suvenýry. Areálu dominuje velký bazén (lehátka, slunečníky a osušky v ceně). Hlavní restaurace s mezinárodní i místní kuchyní, populární bar, hotel je tradičně orientován na plody moře.

Ubytování:
75 pokojů, všechny s balkonem či terasou orientovanou směrem k moři, centrální klimatizací (funguje od 17 do 8 h), hudebním kanálem, ledničkou, zařízením k přípravě kávy a čaje, telefonem a trezorem. Pro náročnější možnost přízemních bungalovů – typ cabana, které jsou umístěné v blízkosti bazénu a mají individuálně nastavitelnou klimatizaci.

Stravování:
ve formě bufetu či výběru z menu, za příplatek možnost all inclusive.

Pláž:
areál hotelové zahrady ústí přímo na širokou písečnou negombskou pláž.

Sport a zábava:
vodní pólo, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Denně hudba (živě, diskotéka, folklorní vystoupení), zábavní program.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 178 termínů

Celkem 178 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000