crosssearch

Plážový hotel je situovaný cca 30 km, tj. cca 45 min. jízdy od letiště, 65 min. od centra hlavního města Colombo a 20 min. od letoviska Negombo s mnoha obchůdky a restauracemi, ale i památkami z doby nadvlády Holanďanů. Ideální pro klienty, kteří preferují kratší transfer z...

Konečná cena za osobu od: 22 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
plážový hotel je situovaný cca 30 km, tj. cca 45 min. jízdy od letiště, 65 min. od centra hlavního města Colombo a 20 min. od letoviska Negombo s mnoha obchůdky a restauracemi, ale i památkami z doby nadvlády Holanďanů. Ideální pro klienty, kteří preferují kratší transfer z letiště, klidnou lokaci a pobyt si přejí zpříjemnit poznáváním památek ve vnitrozemí ostrova. V okolí nejsou restaurace, jen několik menších hotýlků. Obchůdky naleznete v rybářské vesnici Marawila cca 2 km.

Vybavení:
klidný malý komplex, restaurace s mezinárodní kuchyní i tradičními srílanskými specialitami, venkovní bar u bazénu, TV lounge, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma, nejsou osušky), ayurvedické lázně. Na recepci za menší poplatek bezpečnostní schránky.

Ubytování:
20 pokojů nabízí pohodlí v tradičním stylu v několika vilkách, všechny příjemně vybaveny, mají klimatizací a stropní větrák, balkón či terasu s výhledem do zahrady, koupelna je se sprchovým koutem, teplá a studená voda, WC.

Stravování:
plná penze - servírovaná nebo formou bufetu dle obsazenosti hotelu a sezony.

Pláž:
dlouhá pláž se zlatým pískem u hotelu.

Sport a zábava:
plážový volejbal, půjčování kol, vodní sporty (rybaření, plavby po moři, jízdy na kánoích a kajacích po řece atd.). Možné výlety lodí do letovisek Negombo a Chilaw, pozemní cestou k historickým památkám. Občasná večerní zábava s živou hudbou a kulturní show.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000