crosssearch

Olenka Sunside Beach

Srí Lanka, Marawila (zobrazit na mapě) mapa

Plážový hotel je situovaný cca 30 km, tj. cca 45 min. jízdy od letiště, 65 min. od centra hlavního města Colombo a 20 min. od letoviska Negombo s mnoha obchůdky a restauracemi. Ideální pro klienty, kteří preferují kratší transfer z letiště, klidnou lokaci a pobyt si přejí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

plážový hotel je situovaný cca 30 km, tj. cca 45 min. jízdy od letiště, 65 min. od centra hlavního města Colombo a 20 min. od letoviska Negombo s mnoha obchůdky a restauracemi. Ideální pro klienty, kteří preferují kratší transfer z letiště, klidnou lokaci a pobyt si přejí zpříjemnit poznáváním památek ve vnitrozemí ostrova. Obchůdky naleznete v rybářské vesnici Marawila cca 2 km.

Vybavení:

restaurace s mezinárodní kuchyní i tradičními srílanskými specialitami, venkovní bar u bazénu, TV lounge, venkovní bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky (zdarma, nejsou osušky), ayurvedické lázně. Na recepci za menší poplatek bezpečnostní schránky. Přízemí hotelu a pokoje jsou vhodné pro handicapované osoby.

Ubytování:

38 pokojů nabízí pohodlí v tradičním stylu, všechny příjemně vybaveny, mají klimatizaci a stropní větrák, balkón či terasu s výhledem do zahrady a na bazén, miniledničku, TV na vyžádání za menší poplatek, koupelna je se sprchovým koutem, teplá a studená voda, WC.

Stravování:

polopenze - servírovaná nebo formou bufetu dle obsazenosti hotelu a sezóny. Možnost all inclusive za příplatek - plná penze, odpolední káva a zákusky, snack, od 10 do 23 h volná konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní provenience.

Pláž:

dlouhá pláž se zlatým pískem u hotelu.

Sport a zábava:

plážový volejbal, půjčování kol, vodní sporty (rybaření, plavby po moři, jízdy na kánoích a kajacích po řece atd.). Možné výlety lodí do letovisek Negombo a Chilaw, pozemní cestou k historickým památkám, buddhistickým i hinduistickým chrámům. Občasná večerní zábava s živou hudbou a kulturní show v hlavní sezóně.

Internetové steránky hotelu: www.olenkahotel.lk

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000