crosssearch

Temple Tree Resort & Spa

Srí Lanka, Induruwa (zobrazit na mapě) mapa

Temple Tree Resort & Spa luxusní, butikový hotel s minimalistickým vybavením, který usiluje o to, aby svým hostům zajistil maximální míru svobody a soukromí a za pomoci špičkových služeb pro ně vytvořil romantický úkryt před starostmi každodenního světa.

Konečná cena za osobu od: 28 800 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Temple Tree Resort & Spa

Jedná se o luxusní, butikový hotel s minimalistickým vybavením, který usiluje o to, aby svým hostům zajistil maximální míru svobody a soukromí a za pomoci špičkových služeb pro ně vytvořil romantický úkryt před starostmi každodenního světa.

Poloha

Hotel se nachází v pobřežním městě Induruwa na jihozápadním pobřeží ostrova a od hlavního města Colomba ho dělí vzdálenost 65 kilometrů. Cesta z letiště zabere tři až čtyři hodiny.

Vybavení

Filosofií hotelu je poskytnout hostům maximální volnost a proto se personál snaží přizpůsobit své služby jejich potřebám. Jídla a nápoje se tak podávají kdykoli a kdekoli si to hosté přejí. K dispozici je restaurace, bar, sladkovodní bazén z přírodního kamene s jacuzzi a vynikající lázně.

Zábava

Možné aktivity zahrnují masáže či jiné procedury v lázních, vodní sporty, potápění, rybaření, projížďky v motorovém člunu, plavby po řece, pozorování želv nebo výlety (buddhistický chrám...).

Pláž

Písčitá pláž je přímo před hotelem.

Ubytování

Na hosty zde čeká 10 prostorných (60 m2) a designově zajímavých pokojů. Podlahy pokojů jsou z přírodního palmového dřeva. Jejich vybavení zahrnuje LCD televizor se satelitními programy, přehrávač DVD, minibar, bezpečnostní schránku, varnou konvici, bezdrátový přístup k internetu, koupelnu se zapuštěnou vanou a děšťovou sprchou a balkon.

Naše mínění

Tento malý, exklusivní hotel je ideálním místem pro zamilované páry hledající soukromí a romantiku a nepotřebují vybavení pro sport či zábavu jaké je běžné ve standardních, velkých hotelích.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 342 termínů

Celkem 342 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000