crosssearch

Coral Rock

Srí Lanka, Hikkaduwa

Resort se nachází na severním pobřeží Hikkaduwy, od centra města vzdálen asi 5 minut jízdy. Severní pobřeží je domovem pro vrstvy různobarevných korálů a nachází se zde jedna z nejoblíbenějších atrakcí v zemi - korálová svatyně.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Resort se nachází na severním pobřeží Hikkaduwy, od centra města vzdálen asi 5 minut jízdy. Severní pobřeží je domovem pro vrstvy různobarevných korálů a nachází se zde jedna z nejoblíbenějších atrakcí v zemi - korálová svatyně. Zažijte teplé slunečné podnebí, měkký bílý písek, pestrobarevné korálové útesy a krásné přímořské městečko.

Ubytování

32 luxusních pokojů nabízí moderní a sofistikované útočiště a vybavení, které zahrnuje TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, WiFi připojení k internetu, 24 hodinovou pokojovou službu, minibar, klimatizaci, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, bezpečnostní schránku, telefon s přímou volbou a další.

Vybavení a služby

Klienti mohou využít venkovní bazén, 24 hodinová recepce, denní úklid, fakultativní výlety, parkování, knihovna, WiFi připojení k internetu, restaurace a bar a další.

Sport a zábava

Resort nabízí širokou škálu vodních aktivit, surfování, výlety na lodi s proskleným dnem, plachtění, pozorování velryb, šnorchlování, potápění. Pobřežní město Hikkaduwa nabízí mnoho turistických atrakcí, pozoruhodných památek jako kamenné doly, muzea, náboženské památky a centrum ochrany želv.

Stravování

polopenze.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000