crosssearch

Příjemný hotelový resort s bohatými možnostmi zábavy pro děti i dospělé patří mezi nejoblíbenější kapacity. Doporučujeme také hráčům golfu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotelový resort s bohatými možnostmi zábavy pro děti i dospělé patří mezi nejoblíbenější kapacity. Doporučujeme také hráčům golfu.

Ubytování

stylově zařízené pokoje jsou umístěny ve dvoupodlažních vilkách. Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou či sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor (zdarma), za poplatek je minibar.

Poloha hotelu

písečná pláž u hotelu Al Hamra Fort je vzdálena cca 500 m. Hotel zajišťuje pravidelnou dopravu mezi hotely Al Hamra Fort a Al Hamra Village. Rozlehlý hotelový resort v emirátu Ras Al Khaimah je od letiště v Dubaji vzdálen zhruba 85 km, od centra města Ras Al Khaimah asi 15 km. Nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti hotelu. Součástí hotelového resortu je známé 18 jamkové golfové hřiště Al Hamra Golf Course.

Vybavení hotelu

v hotelu Al Hamra Village je vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace a "a la carte" restaurace, bar, velký bazén. Zdarma jsou slunečníky, lehátka u bazénů i na pláži, plážové osušky, posilovna, doprava do obchodních center měst Ras Al Khaimah a Dubaj. Klienti hotelu Al Hamra Village mohou využívat služeb sousedního hotelu Al Hamra Fort (s výjimkou hlavní restaurace).

Služby za poplatek

SPA centrum, masáže, vodní sporty na pláži, internet v hotelu Al Hamra Fort.

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: za příplatek bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

celodenní stravování v hotelové restauraci "Al Nakhla" a "Village", v "Pool bar" a nápoje v plážové restauraci "La Cabana" (10:00 - 18:00 hod.). Rozlévané nealkoholické nápoje, místní pivo, víno, vybrané koktejly, káva, čaj, vybrané alkoholické nápoje místní výroby (whisky, vodka, tequila, rum, gin), 50% sleva na konzumaci z pokojového minibaru. All inclusive nezahrnuje džusy z čerstvého ovoce, zmrzlinu, expresso, kapučíno, tureckou kávu, pokojový servis. All inclusive dále nezahrnuje nápoje a stravování v restauracích sousedního hotelu Al Hamra Fort.

Pro děti

dětský bazén, miniklub v hotelu Al Hamra Fort.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000