crosssearch
myway.cz

Spojené Arabské Emiráty Spojené Arabské Emiráty - Fujairah

Emirát Fujairah je jedním ze tří malých emirátů, kde se znatelně projevují dějiny v podobně krásného starého města s pevností a moderního města s luxusními hotely. Fujairah leží na úpatí pohoří „Hajar“ a na východním pobřeží je nejkrásnějším emirátem s dlouhými plážemi a ideálními podmínkami k potápění a šnorchlování.

Emirát zaujímá tzv. Východní pobřeží a omývají ho vody Ománského zálivu patřící k Indickému oceánu. Od ostatních emirátů jej odděluje pás vysokých Hajarských hor. Společně s emirátem Ras Al Khaimah patří k nejkrásnějším místům Spojených Arabských Emirátů – nádherné a čisté moře lemované bílým pásem pláží přechází do vysokých horských štítů, v některých částech pobřeží spadají vysoké hory přímo do moře.

Naleznete zde zelené úrodné plochy, vodopády a prameny. Nejznámějšími jsou minerální léčivé prameny Madhab a Gamour Springs. Nenechte si ujít návštěvu hlavního města, které v sobě spojuje luxusní budovy pulzujícího moderního města s ospalou historickou částí, které vévodí stará pevnost.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000