crosssearch

Menší nově otevřený moderní hotel je umístěn v populární a oblíbené části Deira, vedle velkého nákupního střediska Deira City Centre Shopping Mall, 10 minut jízdy autem od letiště v Dubaji a necelou půlhodinu jízdy k veletržnímu a kongresovému centru.

Konečná cena za osobu od: 10 600 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro všechny klienty, kteří ocení blízkost velkého nákupního centra, či obchodní cestujíci, kteří ocení výbornou polohu za velice dobrou cenu.

Pláž

Asi 20 minut jízdy od písčité pláže Jumeirah Beach, pravidelná kyvadlová doprava z hotelu zdarma

Typ stravy

Snídaně, za příplatek polopenze a plná penze (ve vedlejším hotelu Novotel)

Poloha hotelu

Menší nově otevřený moderní hotel je umístěn v populární a oblíbené části Deira, vedle velkého nákupního střediska Deira City Centre Shopping Mall, 10 minut jízdy autem od letiště v Dubaji a necelou půlhodinu jízdy k veletržnímu a kongresovýmu centru.

Vybavení hotelu

Recepce, směnárna, a’la carte restaurace s barem, kavárna v lobby, bazén a fitness ve vedlejším hotelu Novotel zdarma, WiFi area v lobby zdarma, trezor na recepci zdarma, zdarma kyvadlová doprava z/na letiště v Dubaji a na pláž Jumeirah Beach.

Ubytování

Celkově 365 dvoulůžkových pokojů je umístěno v 9 patrách, pokoje jsou účelně zařízené, klimatizace, SAT/TV, koupelna se sociálním zařízením, připojení na internet za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 10568 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000