crosssearch

Holiday Inn Express Airport

Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Komfortní hotel Holiday Inn Express Airport se nachází pouhé 2 minuty od letiště. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu přímo na letiště (časy autobusu je možné zjistit na recepci hotelu). 400 metrů od hotelu se nachází stanice metra, která klienty doveze přímo do centra Dubaje.

Konečná cena za osobu od: 16 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komfortní hotel Holiday Inn Express Airport se nachází pouhé 2 minuty od letiště. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu přímo na letiště (časy autobusu je možné zjistit na recepci hotelu). 400 metrů od hotelu se nachází stanice metra, která klienty doveze přímo do centra Dubaje. V Hotelu je také pro hosty k dispozici Fitness ležící v nejvyšším patře budovy s krásným výhledem na celou Dubaj. Hotel je vzdálen jen 15 minut od finančního centra Dubaje, domovem World Trade Centre a Dubai Convention Centre. Dále v blízkosti hotelu jsou nákupní možnosti například v Dubai Mall, kde si to užijí všichni, kteří milují nakupování a kvalitní výrovky. V Dubai Mall je možné navštívit přes 6000 obchodů a restaurací, kino, akvárium a zábavní park. 15 minut jízdy od hotelu je možné navštívit známe tržiště Dubai Gold Souk a 20 minut je nejznámější pláž Dubaje Jumeirah Beach.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování v 381 komfortních pokojích. Dále je hotel vybaven 24 hodinou recepcí, restauraci, fitness centrem, podzemním parkovištěm, kyvadlovou dopravu na letiště, stanice metra (400 m), 5 plně vybavených konferenčních místností, barem v hale, Wi-Fi připojení, počítačovým koutem, možností čištění oděvů a obuvi, trezorem, který je k dispozici na recepci,

Sport a zábava

Fitness centrum, nejbližší pláž (Jumeriah Beach - 20 minut jízdy od hotelu)

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž se nachází 20 minut jízdy autem a to nejznámější pláže Dubaje Jumeirah Beach.

Stravování

Snídaně. Možnost dokoupení polopenze či plné penze. V hotelu se také nachází A´la Carte restaurace s krásným výhledem na přistávající a vzlétající letadla na mezinárodním letišti, kde si můžete vychutnat obědy či večeře. Dále je zde k dispozici Bar v hale, kde je možné si odpočinout po horkém dni v Dubaji a užít si svůj drink.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových velmi pohodlných pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny: satelitní TV, hudební přehrávač, pracovní deska s lampičkou, telefon, Wi- fi připojení, internetové připojení, vysoušeč vlasů, koupelna, vybavení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, žehlicí prkno a žehlička.

Služby za poplatek

Čištění oděvů, čištění obuvi. trezor na recepci.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 162 termínů

Celkem 162 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000