crosssearch

Hallmark Hotel se nachází v čtvrti Deria, pouhých 200 metrů od stanice metra Al Rigga a nákupního centra Al Ghurair. Hotel se nachází v blízkosti mnoha zajímavostí čtvrti Deira, včetně slavného zálivu Dubai Creek, trhů Gold súk a Spices súk, starobylého města Heritage Village...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hallmark Hotel se nachází v čtvrti Deria, pouhých 200 metrů od stanice metra Al Rigga a nákupního centra Al Ghurair. Hotel se nachází v blízkosti mnoha zajímavostí čtvrti Deira, včetně slavného zálivu Dubai Creek, trhů Gold súk a Spices súk, starobylého města Heritage Village a mnoha nákupních center. Hotel také nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Mamzar, do centra města a do nákupního centra.

Vybavení hotelu

Hallmark Hotel svým hostům nabízí střešní bazén se sluneční terasou, samostatný dětský bazén a kavárnu v okolí bazénu. K dispozici je také hotelový zdravotní a fitness klub, který má dobře vybavenou posilovnu, saunu, páru a celou řadu masáží a terapií.

Stravování

Hallmark Hotel má také několik restaurací a nabízí širokou škálu jídel mezinárodní kuchyně. Hosté mohou stolovat v hotelové restauraci, která se specializuje na pokrmy středomořské kuchyně nebo si vychutnat jídla podávaná formou bufetu v hlavní restauraci. Ta je otevřena 24 hodin denně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000