crosssearch

Menší hotel leží v živé části Dubaje nedaleko od nákupních možností. Nejbližší stanice metra je od hotelu vzdálena cca 10 minut chůze. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 10 km. Hotel zajišťuje za menší poplatek dopravu do plážových parků, vstup do plážového parku, lehátka a...

Konečná cena za osobu od: 11 500 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Živý městský hotel s výhodnou polohou poblíž obchodního centra Dubaje. Skvělé východisko pro poznávání Dubaje a individuální cestování. Kvalitní ubytovánív centru za výhodnou cenu.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací mají menší koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC, TV/SAT, minibar (konzumace za poplatek). Internetové připojení (WiFi) je zdarma.

Poloha

Menší hotel leží v živé části Dubaje nedaleko od nákupních možností. Nejbližší stanice metra je od hotelu vzdálena cca 10 minut chůze. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 10 km. Hotel zajišťuje za menší poplatek dopravu do plážových parků, vstup do plážového parku, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Vybavení

V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru za poplatek), restaurace, snack bar, noční klub, posilovna,. Hotel má menší bazén na střeše, lehátka u bazénu jsou zdarma.

Stravování

Snídaně: jednoduchý bufet
Večeře: za příplatek menu

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 4787 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000