crosssearch

Hotel Fortune Grand se nachází ve velmi živé části Dubaje zvané Deira. V blízkosti hotelu se nalézají četné obchody a nákupní centra, známé obchodní cetrum Burjuman Mall je od hotelu vzdáleno necelé 3 km. Nejbližší stanice metra se nachází asi 500 m od hotelu, hotel Fortune...

Konečná cena za osobu od: 12 200 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Fortune Grand

 

Výhodná poloha hotelu Fortune Grand pro poznávání Dubaje, nákupy a individuální cestování. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají kvalitní ubytování za dostupnou cenu.

Ubytování

Všech 94 příjemně zařízených pokojů s individuálně ovladatelnou klimatizací má koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, telefon, vysoušeč vlasů, minibar (konzumace za poplatek), trezor. Internetové připojení WiFi je za poplatek.

Poloha

Hotel Fortune Grand se nachází ve velmi živé části Dubaje zvané Deira. V blízkosti hotelu se nalézají četné obchody a nákupní centra, známé obchodní cetrum Burjuman Mall je od hotelu vzdáleno necelé 3 km. Nejbližší stanice metra se nachází asi 500 m od hotelu, hotel je od letiště v Dubaji vzdálen zhruba 10 km. Hotel Fortune Grand zdarma zajišťuje dopravu na pláž, vstup do plážových parků, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení

V moderně zařízeném hotelu Fortune Grand se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, restaurace, indická a pakistánská restaurace á la carte, karaoke bar a noční bar, bazén na střeše, sauna a posilovna. WiFi připojení ve společenských prostorách je za poplatek, slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma.

Stravování

Snídaně: bufetové
Večeře: za příplatek menu

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1351 termínů

Celkem 1351 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000