crosssearch

Jednoduchý menší městský hotel situován v Deiře v blízkosti mezinárodního letiště, jehož dosáhnete za cca 20 min. jízdy. Stanice metra Palm Deira je vzdálená cca 15 min. pěší chůze. V okolí hotelu se nachází několik restaurací a menších obchodů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednoduchý menší městský hotel situován v Deiře v blízkosti mezinárodního letiště, jehož dosáhnete za cca 20 min. jízdy. Stanice metra Palm Deira je vzdálená cca 15 min. pěší chůze. V okolí hotelu se nachází několik restaurací a menších obchod. Pláž cca 20 min. taxíkem od veřejné pláže Mamzar Beach Park.

Hotel pro méně náročné klienty, kteří jedou za nákupy nebo poznávat destinaci.

Ubytování

celkem 76 menších, vkusně zařízených pokojů a suitů. Téměř polovina pokojů má panoramatický výhled na Arabský záliv, ostatní pokoje jsou s výhledem na město. Základní vybavení: klimatizace, satelitní TV s LCD obrazovkou, telefon, malá lednice, trezor, vysoušeč vlasů. Kategorie: standard pokoje (16 m2), junior suity (26 m2)

Vybavení a služby

- zdarma: venkovní bazén na střeše hotelu se sluneční terasou
- zábava a animace: ve městě
- další: směnárna, prádelna, obchodní centrum, možnost Wi-Fi připojení v hotelovém lobby, podzemní parkoviště, bezbariérový přístup do pokojů, exkurze, možnost pronájmu aut

Stravování

- v ceně: snídaně ve formě bufetu
- lze za příplatek: polopenze nebo plná penze formou bufetu
- restaurace a bary: “Harbour” – hlavní hotelová restaurace umístěná v přízemí hotelu s mezinárodní a středozemní kuchyní, lobby lounge

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000