crosssearch

Damac Maison de Ville Breeze

Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Tento 4* hotel využívá příznivé polohy v samém centru města. V jeho blízkosti se nachází zajímavosti jako je nákupní centrum Mall of the Emirates se svým krytým lyžařským areálem Ski Dubai, Jumeirah Beach, nebo mešita Jumeirah.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Spojené Arabské Emiráty je společenství sedmi samostatných emirátů, které bylo založeno v roce 1971. Najdete zde pohoří, krásné pláže, rozlehlé pouště s oázami, beduínské trhy a luxusní obchody, teplé tyrkysové moře a subtropické klima. Přirozená pohostinnost místních obyvatel a výhodné nákupy lákají každoročně statisíce turistů z celého světa. Teplé tyrkysové moře je vhodné ke šnorchlování a provozování vodních sportů. Dubaj je kvintescentním domovem písku, slunce a nákupů. V minulém století to bylo klidné město, dnes je místem mezinárodního obchodu a mrakodrapů stojících poblíž mešit. Dubaj se skládá ze 2 částí - z moderní obchodní části s mrakodrapy a ostrovy ve stylu Jamese Bonda a ze staré části, kde jsou starobylé mešity a trhy.

Poloha:

Tento 4* hotel využívá příznivé polohy v samém centru města. V jeho blízkosti se nachází zajímavosti jako je nákupní centrum Mall of the Emirates se svým krytým lyžařským areálem Ski Dubai, Jumeirah Beach, nebo mešita Jumeirah. Autobusové a vlakové nádraží, letiště, to vše leží do 12 km od hotelu. Hotel zajišťuje dopravu z/na letiště a shuttle k mrakodrapu Burj Khalifa a k fontáně Dubai Fountains.

Ubytování:

Poslední renovace hotelu proběhla v roce 2015. Hlavní a vedlejší budovu tvoří celkem 339 pokojů. Mezi vybavení pokojů patří koupelna, WC, kuchyň, TV, telefon, trezor, zařízení pro přípravu čaje/kávy a Wi-fi.

Vybavení:

V hotelu se nachází restaurace a bar u bazénu. Klienti mohou využít tělocvičnu, saunu, parní lázeň, venkovní bazén a obchod. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a dětský klub. V hotelu je dostupná Wi-fi a parkoviště pro hosty zdarma.

Další informace:

Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD. Ceny jsou platné v případě dostupnosti nejnižších knihovacích tříd letenek.

Poznámka:

Možnost rezervace pokoje s výhledem na moře nebo na město.

Detail:

Termín zájezdu a délku pobytu můžeme upravit dle Vašeho požadavku.

Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.

Výlety:

Hlavní město SAE, nejrychleji rostoucí prázdninová a turistická destinace s nádhernými lagunami, plážemi, přírodními rezervacemi, golfovými hřišti.

Program - zastávka na Jebel Ali Port - největší přístav světa, mešita Skeikhh Zayed Grand Mosque, oběd v Palace hotel, prohlídka města a jeho zajímavostí. S obědem, denně.

Al Ain je nazýváno zahradním městem, jedno z nejstarších center regionu. Oáza obklopená písečnými dunami, archeologické muzeum (památky z doby železné a bronzové), největší trh s velbloudy, návštěva oázy s mohutnými palmami a prastarými systémy zavlažování. Bez oběda, každou středu

Starověká a moderní Dubaj - hotel Burj Al Arab (nejvyšší a nejluxusnější hotel světa), mešita Jumeirah, záliv, muzeum, trhy s textilem, s kořením, trh zlata. Denně

Plavba na tradiční dřevěné lodi okolo moderní architektury dubajského pobřeží, s večeří za doprovodu arabské hudby.

Cesta v džípech do písečných dun, západ slunce nad pouští, jízda na velbloudech, břišní tanec, večeře formou grilování. Denně

Sharjah - kulturní hlavní město s mešitami a muzei, trh Blue Souq, mešita krále Faisala, kulturní okruh a památník Federace Emirátů. Bez oběda, denně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000