crosssearch

Hotel Comfort Inn je velmi moderní a zajímavý hotel, který se nachází přímo v ulici Al-Rigga ve čtvrti Deira, která je pověstná svými luxusními obchodními centry, restauracemi a kluby. Hotel se nachází pouhých několik minut od mezinárodního letiště v Dubaji.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Comfort Inn

je velmi moderní a zajímavý hotel, který se nachází přímo v ulici Al-Rigga ve čtvrti Deira, která je pověstná svými luxusními obchodními centry, restauracemi a kluby. Hotel se nachází pouhých několik minut od mezinárodního letiště v Dubaji.

Poloha

Moderní ulice Al-Rigga v centru Dubaje.

Vybavení

Elegantní restaurace servírující jak mezinárodní, tak i orientální kuchyni, kavárna, internetová kavárna, bar u bazénu, konferenční místnost s audiovisuálním vybavením a hala na bankety až pro sto osob. Dále se na střeše hotelu nachází krásný vyhřívaný bazén a lze využít také služby salónu krásy a kadeřnictví.

Zábava

Restaurace, bary, kluby, obchodní domy v přímé blízkosti hotelu. Zároveň pokud se nebudete cítit jít do víru velkoměsta, můžete relaxovat uvnitř hotelu, který je velmi dobře vybaven (restaurace, kavárny, kadeřnictví, salón krásy).

Pláž

Nutno použít shuttle-bus.

Ubytování

Ubytovat se můžete ve112 hotelových pokojích a suitách, které jsou krásně a velmi moderně zařízené. Součástí každého pokoje je televize s 30 kanály, rádio, minibar, internet, telefon v koupelně, fén a bezpečnostní zámek.

Stravování

Snídaně.

Naše mínění

Krásný, velmi moderní hotel se strategickou polohou jen několik minut od letiště, který uspokojí návštěvníky hledající kombinaci příjemné atmosféry a zároveň moderního prostředí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000