crosssearch

Typický městský hotel s mezinárodní atmosférou je určen především pro nenáročné cestovatele, kteří upřednostňují výhodnou cenu. Ideální poloha pro cestování a poznávání Dubaje. Jednodušší městský hotel leží ve velmi živé části Dubaje. Hotel je vzdálen cca 6 km od mezinárodního...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Typický městský hotel s mezinárodní atmosférou je určen především pro nenáročné cestovatele, kteří upřednostňují výhodnou cenu. Ideální poloha pro cestování a poznávání Dubaje.

Poloha

jednodušší městský hotel leží ve velmi živé části Dubaje. Hotel je vzdálen cca 6 km od mezinárodního letiště v Dubaji, nákupní možnosti jsou v okolí hotelu.

Vybavení

v menším živém městském hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, kavárna, internetový koutek, obchod se suvenýry, několik barů a noční klub. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu do obchodního centra (City Centre Shopping Mall) a na pláž (plážový park Al Mamsar nebo Jumeirah Beach). Vstup do plážového parku, slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Služby za poplatek

internet

Ubytování

všech 41 menších pokojů je příjemně a účelně zařízeno. Pokoje s individuálně ovladatelnou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, varnou konvici, TV/SAT, trezor. Minibar, internetové wifi připojení jsou za poplatek.

Stravování

Snídaně: rozšířené kontinentální podávané formou bufetu
snídaně, za příplatek obědy
Obědy: servírované nebo bufetové

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000