crosssearch

Menší městský hotel situovaný nedaleko živého obchodního centra Dubaje. Ideální pro nenáročné cestovatele, kteří si přejí být přímo v centru dění. Hotel se nachází nedaleko známého orientálního tržiště se zlatem a s kořením, v blízkosti jsou četné obchody a restaurace....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší městský hotel situovaný nedaleko živého obchodního centra Dubaje. Ideální pro nenáročné cestovatele, kteří si přejí být přímo v centru dění.

Poloha

hotel se nachází nedaleko známého orientálního tržiště se zlatem a s kořením, v blízkosti jsou četné obchody a restaurace. Mezinárodní letiště v Dubaji je od hotelu vzdáleno cca 5 km.

Vybavení

menší hotel rodinného typu má 32 pokojů, které jsou umístěné ve dvou podlažích. V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, lobby bar, několik nočních klubů (ruský, indický, bangladéšský), indická "a la carte" restaurace, sauna, posilovna, bazén na střeše. Lehátka u bazénu jsou zdarma. Hotel zajišťuje jednou denně dopravu na pláž Al Mamzar, zde je vstup do plážového parku za poplatek, slunečníky, lehátka jsou rovněž za poplatek. Internetové WiFi připojení je v hotelu za poplatek.

Služby za poplatek

internetové WiFi připojení

Ubytování

příjemně zařízené pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou a WC, vysoušeč vlasů, LED TV/SAT, telefon, trezor, minibar (konzumace za poplatek), internetové WiFi připojení (za poplatek).

Stravování

Snídaně: rozšířené kontinentální podávané bufetem
snídaně, za příplatek obědy či večeře
Obědy: za příplatek servírované
Večeře: za příplatek servírované

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000