crosssearch

Arabian Ranches Dubai

Spojené Arabské Emiráty, Dubaj

Hotel Arabian Ranches Dubai se nachází přímo u stejnojmenného golfového hřiště v centru Dubaje. Vybavení hotelu restaurace, Bar, Recepce 24 hodin denně, Nekuřácké pokoje, Trezor, Úschova zavazadel, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Arabian Ranches Dubai se nachází přímo u stejnojmenného golfového hřiště v centru Dubaje.

Vybavení hotelu

Restaurace, Bar, Recepce 24 hodin denně, Nekuřácké pokoje, Trezor, Úschova zavazadel, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lázně a wellness.

Vybavení pokoje

Všech 11 pokojů nabízí krásný výhled na jezero či na golfové hřiště. Každý pokoj má klimatizaci, koupelnu, WC, satelitní TV, minibar, trezor a zdarma připojení na internet. Některé pokoje mají balkon.

Sport a zábava

ARABIAN RANCHES GOLF COURSE
Toto hřiště bylo otevřeno v roce 2004. Jako architekt se pod toto hřiště podepsal Ian Baker-Finch z asociace Nicklaus design. Arabian ranches prověří hráče všech kategorií, kdy v případě, že se Vám nepodaří zasáhnout fairway nebo green jste odsouzeni k ráně z písku. Reliefem nenáročné hřiště, které si Vás nezíská výhledy na krajinu nebo moře, ale záludností a pestrostí jednotlivých jamek. Arabian Ranches disponuje výbornými tréninkovými plochami. Osvětlený driving range nabízí možnost tréninku až do pozdních večerních hodin. Resort je vhodný i pro začátečníky pro které je připravená malebná nic méně středně náročná PAR 3 akademie. K dispozici je samozřejmě rozlehlý putting a chipping area. Luxusní klubovna ve španělském stylu nabízí možnost ubytování pro hosty, plně vybavený PRO shop, restauraci s barem a také venkovní posezení s překrásnými výhledy na 9. a 18 jamku. Pokud uvažujete, která hřiště v Dubai navštívit určitě na Arabian Ranches nezapomeňte, neboť se jedná o ojedinělý golfový zážitek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000