crosssearch

Elegantní hotel s širokým zázemím zejména pro obchodníky, ale díky dalším službám vám umožní i bohatý odpočinek. Hotel se nalézá v části Dubaje, která se jmenuje Bur Dubai, přímo naproti Muzeu Dubaje, jen 5 minut jízdy od World Trade Centre a krátkou procházkou se dostanete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Elegantní hotel s širokým zázemím zejména pro obchodníky, ale díky dalším službám vám umožní i bohatý odpočinek.

Poloha hotelu

Hotel se nalézá v části Dubaje, která se jmenuje Bur Dubai, přímo naproti Muzeu Dubaje, jen 5 minut jízdy od World Trade Centre a krátkou procházkou se dostanete přímo až k Dubajskému zálivu. Transfer na pláž, vzdálenou cca 10 minut, hotelovým busem zdarma.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, několik konferenčních místností, bazén, bar u bazénu, fitness, parní lázeň, lázně, sauna, jacuzzi, salón krásy, diskotéka, obchody. 

Služby za poplatek

lázně, sauna, parní lázeň, salón krásy.

Ubytování

elegantně zařízené standardní pokoje mají 33m2 s pohledem na bazén, umístněné na 2.–6. patře. Klimatizace, SAT/TV, trezor, souprava na výrobu kávy a čaje, rýchlostní připojení na internet, koupelna se sociálním zařízením, žehlicí zařízení. Pokoje Deluxe Museum view pokoje jsou stejně veliké s pohledem na Muzeum a nalézají se v 1.–6. patře. Executive Suite se stejnou rozlohou jsou v 2.–7. patře s pohledem na město, mají navíc přístup do privátní lounge na snídani a koktejly, celý den teplé a studené nápoje, připojené wi-fi, a místnost pro návštěvy.
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000