crosssearch

Výborný poměr kvality a ceny! Další z hotelů v těsné blízkosti největšího nákupního centra světa Dubai Mall s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa! Dubai, Downtown, luxusní hotel ze společenství Rotana se nachází v Dubaji přímo naproti nákupnímu centru Dubai Mall,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výborný poměr kvality a ceny! Další z hotelů v těsné blízkosti největšího nákupního centra světa Dubai Mall s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa!

Poloha

Dubai, Downtown, luxusní hotel ze společenství Rotana se nachází v Dubaji přímo naproti nákupnímu centru Dubai Mall, vzdálenost od letiště cca 10 km, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a lagun s tančícími fontánami, cca 10 minut jízdy od pláže Jumeirah Beach.

Vybavení hotelu

městský hotel, 247 pokojů a suite, 147 víceložnicových suite a penthousů. Klimatizace, 5 restaurací, kavárna, bar, bazén (teplotně regulovaný), sauna, masáže, fitness, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut. Hotel nabízí klientům transfer a vstup na privátní pláž (od 6.1.2013 ZDARMA).

Vybavení pokojů

classic pokojů: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze a plné penze - vše formou bufetu.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšších typech pokojů či suite.

Internetové stránky hotelu: www.rotana.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000