crosssearch

Sesterský hotel Vida Downtown Dubai Hotelu, kde Vás čeká tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě! Dubai, Downtown, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, v blízkosti World Trade Centre, cca 10 km od letiště a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sesterský hotel Vida Downtown Dubai Hotelu, kde Vás čeká tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě!

Poloha

Dubai, Downtown, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, v blízkosti World Trade Centre, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel je přímo spojený s menším nákupním centrem Dukkan AL Manzil. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfery do nákupních center a Jumeirah Beach Parku.

Vybavení hotelu

městský hotel, 197 pokojů a suite. Klimatizace, restaurace, bary, bazén (teplotně regulovaný), fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet, pronájem aut.

Vybavení pokojů

klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, psací stůl, koupelna, sprcha, WC. Možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze - formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Internetové stránky hotelu: www.almanzilhotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000