crosssearch

Hotel Al Khoory Executive Hotel má skvělou polohu v samém srdci Dubaje, přímo vedle nemocnice na Al Wasl Road. Díky dobré poloze je hotel vhodným místem jak pro obchodní cestující, tak i pro turisty přijíždějícími za odpočinkem. Mezinárodní letiště se nachází 15 minut jízdy od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel Al Khoory Executive Hotel má skvělou polohu v samém srdci Dubaje, přímo vedle nemocnice na Al Wasl Road. Díky dobré poloze je hotel vhodným místem jak pro obchodní cestující, tak i pro turisty přijíždějícími za odpočinkem. Mezinárodní letiště se nachází 15 minut jízdy od hotelu. Dubajské výstaviště je pouze pár minut od hotelu.

Ubytování:

Hotel poskytuje ubytování ve 208 moderně a funkčně zařízených pokojích několika typů. Pokoje jsou designované do tlumených oranžových, žlutých a zelených tónů. Každý je vybaven sociálním zařízením, TV, zdarma vysokorychlostním připojením k internetu, elektronickým trezorem a minibarem.

Vybavení a služby:

Hosté mají k dispozici recepci, 24 hodinovou směnárnu, turistické informace, business centrum, 2 konferenční místnosti s kapacitou do 240 účastníků, 24 hodinový servis sousední nemocnice, služby čištění a praní oděvů, sadu na žehlení na požádání, modlící místnost, 24 hodinovou službu ostrahy, službu hlídání dětí po předešlé domluvě, restaurace a zdarma vysokorychlostní internet v restauraci a společenských místnostech.

Sport a zábava:

Hosté mohou během pobytu využít plně vybavenou posilovnu či saunu a páru, které jsou zvlášť pro ženy a muže.

Další informace:

WEB STRANA: http://alkhooryhotels.com/executivehotel/

Stravování:

Snídaně

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000